O NAS

Nowy standard w proofingu cyfrowym

W nowej 24 calowej drukarce Epsona zastosowano zestaw 10 nowych tuszy pigmentowych UtltrChrome XDH z tuszem fioletowym (stosowanym zamiennie za tusz jasno jasno-szary) co pozwoliło na rozszerzenie możliwości drukowania palety kolorów Pantone do poziomu 99%. Dotychczasowa seria drukarek Epson dedykowanych do zastosowań proofingowych odwzorowywała 98% palety Pantone.

loading...

Niezawodność i wydajność drukarki

Głowica drukująca Epson TFP PrecisionCore i funkcja automatycznej kontroli dysz gwarantują rezultaty na najwyższym poziomie. Funkcja weryfikacji kolorów (Epson Colour Calibration) i opcjonalny Spectroproofer z technologią X-Rite, zapewniając szybki i dokładny pomiar kolorów, gwarantują zawsze takie samo odwzorowanie kolorów bez kosztownych dodatków.
 

Łatwa w obsłudze i ekonomiczna

Każdy element drukarki został zaprojektowany z myślą o łatwości obsługi i niezawodności. Czytelny panel sterowania LCD i menu pozwalają szybko i łatwo wymieniać nośniki, a wkłady o pojemności 350 i 700 ml starczają na dłużej. Opcjonalny dysk twardy o pojemności 320 GB pozwala zapisywać w drukarce zadania gotowe do wydruku.