PDF Drukuj

 

 

Kodak Preps to narzędzie do impozycji, które nie ma sobie równych na rynku druku komercyjnego. Umożliwia znaczne zredukowanie kosztów pracy i skrócenie czasu realizacji zleceń eliminując konieczność ręcznego łamania. Pozwala eksportować informacje o zleceniu do środowisk opartych na formacie PostScript lub PDF lub do takich systemów, jak wiodące na rynku rozwiązania Prinergy lub Brisque. Umożliwia drukarniom nie tylko dalsze usprawnienie procesu zarządzania przepływem prac, ale także zredukowanie nakładu pracy i kosztów materiałowych.

Zalety systemu Preps

  • Obniżenie kosztów. Impozycja cyfrowa umożliwia użytkownikom przeprowadzenie impozycji oraz naświetlania w krótszym czasie, przy mniejszej liczbie błędów, dużo wyższej jakości oraz znacznie niższych kosztach.
  • Uproszczenie etapu planowania prac oraz impozycji. Intuicyjny interfejs ułatwia zebranie wszystkich plików źródłowych w postaci pojedynczych stron, ułożenie ich w odpowiedniej kolejności przetwarzania oraz wykonanie ich impozycji przy użyciu prawidłowych szablonów.
  • Niezrównana elastyczność. Użytkownicy mogą łączyć pliki w formacie PostScript (kompozytowe lub rozseparowane) oraz w formatach PDF, EPS, DCS i TIFF w dowolne kombinacje. System Preps umożliwia także obsługę plików w formatach JDF i PJTF (Portable Job Ticket Format) – zapewniając bezproblemową integrację z najbardziej znanymi systemami workflow do zarządzania przygotowaniem do druku.