PDF Drukuj

 

 

System Kodak Prinergy Evo jest rozbudowanym narzędziem sterującym przygotowaniem obrazów płyt. Wyposażone w sprawdzoną technologię przetwarzania Prinergy PDF, oprogramowanie Prinergy Evo zapewnia rozbudowane funkcje korekty, normalizacji, zarządzania kolorem oraz optymalizacji.
System Prinergy Evo działa wewnętrznie wyłącznie na plikach PDF. Tworzony jest tzw. Cyfrowy Wzorzec PDF (PDF Digital Master), który jest następnie rastrowany zawsze przez ten sam moduł Output i wysyłany na różne urządzenia. Tak zorganizowany system gwarantuje, że na ekranie monitora, na wydruku z drukarki czy proofera, czy wreszcie na płycie drukowej naświetli się zawsze ten sam obraz.

Zalety systemu Kodak Prinergy Evo

Prinergy Evo jest systemem niezwykle prostym do opanowania. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika oprogramowanie Prinergy Evo umożliwia łatwą i efektywną obsługę. Modularność i skalowalność zapewnia systemowi elastyczność, wspomagającą proces druku, równocześnie ograniczając koszty produkcji.
Jest systemem niezwykle szybkim. Nie potrzebuje też bardzo rozbudowanego systemu komputerowego. System działa w konfiguracji klient-serwer, także sterowanie nim możliwe jest z każdego miejsca na świecie.