PDF Drukuj

 

 

Naświetlarki z rodziny Kodak Magnus Q800 to urządzenia formatu B1 charakteryzujące się perfekcyjną jakością naświetlanego obrazu, bardzo dużą wydajnością oraz szeroką swoboda konfiguracji systemu.

Doskonały stosunek jakości do ceny

Budowa naświetlarki Kodak Magnus Q800 ukierunkowana jest na osiągnięcie maksymalnej trwałości zarówno całości urządzenia jaki i poszczególnych podzespołów. Osiągnięto ten cel używając najwyższej jakości materiałów.

loading...

Począwszy od modeli podstawowych, aż po najbardziej zaawansowanych, w naświetlarkach Kodak Magnus Q800 zastosowano technologię głowicy Kodak SquareSpot – co gwarantuje fenomenalną jakość odwzorowania obrazu na płycie.

 

Łatwa rozbudowa systemu

Modułowa konstrukcja tego systemu pozwala na zmianę parametrów naświetlarki wraz z rozwojem twojej firmy. W razie potrzeby można rozbudować urządzenie zwiększając wydajność nawet do 80 płyt na godzinę oraz w pełni zautomatyzować naświetlarkę w zakresie podawania i odbioru płyt.

 

Jak działa Kodak Magnus Q800

loading...

 

Jak działa Kodak Magnus 800 z APL (automatycznym podajnikiem paletowym)

 

Dane techniczne systemu Kodak Magnus Q800

Ogólna specyfikacja systemu Naświetlarka pracująca w technologii lasera termicznego o długości fali świetlnej 830 nm – półautomatyczna lub automatyczna – z bębnem zewnętrznym
System podawania – odbierania płyt Nieprzerwane ładowanie, tryb Continuous Load – w trakcie naświetlania jednej płyty, kolejna znajduje się w stanie oczekiwania na automatyczne załadowanie w momencie zwolnienia bębna.
  Automatyczne urządzenie podające z jedną kasetą o pojemności 100 płyt wraz z papierem przekładkowym. Płyty muszą być tego samego formatu i grubości.
  Automatyczne urządzenie podające z opcją wielokasetową. Pejemność urzadzenia to 500 płyt w pięciu kasetach – każda kaseta mieści 100 płyt w tym samym rozmiarze i grubości wraz z papierem przekładkowym. W każdej kasecie magą byc płyty o innym rozmiarze i grubości. Wymagana kaseta jest wybierana przez urządzenie na podstawie formatów prac umieszczonych w kolejce do świecenia.
  Automatyczny podajnik paletowy (Automatic palet leader – APL) – załadunek płyt do naświetlarki bezpośrednio z palety. Kodak Magnus 800 z APL jest widoczny na zdjęciu w galerii na początku tej strony.
Panczowanie płyty Opcjonalna automatyczna panczowanie płyty odbywa się zgodnie z systemem perforacji maszyny drukarskiej. Perforacja może się odbywać z użyciem do 10 głowic perforujących, zgodnie z wymaganiami maszyny drukującej.
Wydajność naświetlarki (rozdzielczość świecenia 2400 dpi, płyta o wymiarze 950x1162 mm)

Magnus Q800 F – 28 płyty na godzinę

Magnus Q800 X – 45 płyt na godzinę

Magnus Q800 T – 80 płyt na godzinę

Powtarzalność

± 5 mikronów między dwoma kolejnymi naświetleniami na tej samej płycie pozostawionej na bębnie naświetlarki

± 20 mikronów pomiędzy dwoma kolejnymi naświetleniami na różnych płytach na tej samej naświetlarce

± 25 mikronów pomiędzy obrazem na płycie a brzegiem płyty

Kompatybilność z Workflow Kodaka

Kodak Prinergy Workflow

Kompatybilność z Workflow innych producentów za pośrednictwem 1-bitowego TIFF (wyposażenie standardowe naświetlarki)
Rozdzielczość 2400/1200 dpi lub 2540/1270 dpi
Rastrowanie

Maksymalna liniatura 450 lpi

Standardowo rastrowanie Kodak Staccato o plamce rastrowej wielkości 20 mikronów. Opcjonalnie – Kodak Staccato 10 mikronów.

Minimalny format płyty 330 x 305 [mm]
Maksymalny format płyty 950 x 1162 [mm]
Zakres grubości płyty 0,15÷0,30 [mm]
Rozmiar urządzenia [szerokość x wysokość x głębokość] 2495 x 1100 x 1504 [mm]
Waga urządzenia 1040 kg